Кошик
258 відгуків
ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНЕ ВЗУТТЯКУПУЙ ЗАРАЗ
+380 (95) 382-40-13
+380 (98) 198-96-06
вул. Миру, 30 а, Полтава, Україна
Спортивний інтернет-магазин «CasualSport»
Залишити відгук

Нові кросівки від SALOMON для трейла : ALPHACROSS GTX, SUPERCROSS GTX, GTX SPEEDCROSS

Нові кросівки від SALOMON для трейла : ALPHACROSS GTX, SUPERCROSS GTX, GTX SPEEDCROSS

Salomon нещодавно представивши нову лінійку трейлових кросівок. Лінійка включає в себе такі моделі, як SUPER CROSS GTX, ALPHA CROSS GTX, SPEED CROSS 5 GTX. Кожна модель має свої характеристики і свій девіз. Але давайте по порядку. )

SUPER CROSS GTX - торкнись землі за допомогою зщеплення, опори і амортизації. Модель створена для новачків трейлевого бігу, придназначена для занять спортом в міських парках. Завдяки динамічній подушці, чіткому опорі та агресивному зчепленню, ці універсальні кросівки дозволяють швидко переміщуватися з місця на трейл і назад.

ALPHA CROSS GTX - будьте готові до будь-яких умів міських джунглів. Дана модель розроблена для продвинутих любителів Trail. Завдяки зщепленню з поверхнею і міцному захисту, який вам потрібен як у місті, так і за його межами, це ультракомфортна взуття завжди готове розпочати нові пригоди разом з вами.

SPEED CROSS 5 GTX - це найкраще взуття для трейлу. З неперевершеним зчепленням та обляганням ця знакова модель для Trail від Salomon найкраще працює на високошвидкісних, високоінтенсивних трасах в жорстких гірських умовах.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner