Кошик
258 відгуків
ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНЕ ВЗУТТЯКУПУЙ ЗАРАЗ
+380 (95) 382-40-13
+380 (98) 198-96-06
вул. Миру, 30 а, Полтава, Україна
Спортивний інтернет-магазин «CasualSport»
Залишити відгук

Фонд Salomon і гонка Race

В кінці травня більше 140 співробітників Salomon вирушили на старт гонки Maxi Race Salomon GORE-TEX® у рідному місті Salomon Аннесі, Франція. Це не рідкість, так як багато співробітники віддані бігуни (і лижники, і туристи, і байкери) і беруть участь у Maxi кожен рік. Відмінною особливістю в 2019 році було те, що ця група брала участь у 10 різних гонках, що проводяться на трасах навколо озера Аннесі, в спеціально розроблених футболках, розроблених для того, щоб привернути увагу до Фонду Salomon.

Фонд Salomon допомагає нужденним гірським професіоналам і їх сім'ям. Зокрема, він допомагає гірським професіоналам, таким як гіди і спостерігачі, коли вони більше не можуть працювати за своєю професією, наприклад, після травми або хвороби. Фонд також допомагає сім'ям тих, хто загинув у горах, включаючи гірських гідів, персонал лижного патрулювання та інструкторів з парапланеризму. На сьогоднішній день більше 300 осіб отримали допомогу від Фонду Саломона.

Фонд Саломон допомагає гірським професіоналам, таким як гіди і спостерігачі, коли вони більше не можуть займатися своєю професією, після травми або хвороби. Також допомагають сім'ям тих, хто загинув у горах. Гірські гіди, патрулисты з безпеки на лижах, інструктори з парапланеризму: на даний момент понад 300 осіб отримали допомогу від Фонду Salomon.

У загальній складності в гонках Salomon – GORE-TEX® Maxi взяли участь понад 9 000 бігунів з 55 країн світу в Аннесі. 10 різних гонок, від 16-кілометрових коротких перегонів до 110-кілометрових ультра. Футболки, в яких бігали 140 співробітників Salomon, були виготовлені в Центрі дизайну Аннесі (ADC) Salomon спеціально для того, щоб представляти і підвищувати обізнаність про Фонд Salomon.

Участь співробітників Salomon у Maxi Race було пов'язано з підтримкою великої справи і підвищенням поінформованості про небезпеки, з якими ми стикаємося в горах. У них також була можливість зустрітися зі спортсменами Salomon за кілька тижнів до гонки, щоб отримати цінну пораду про те, як преодалевать гонку.

Вітаємо всіх співробітників Salomon, які взяли участь, і всіх, хто вийшов на вулицю і підтримав їх.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner