Корзина
156 отзывов
НИЗКИЕ ЦЕНЫ НАБРЕНДОВУЮ ОБУВЬ
+380 (95) 382-40-13
+380 (98) 198-96-06
Полтава, Украина
Спортивний інтернет-магазин "CasualSport"
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Нові кросівки від SALOMON для трейла : ALPHACROSS GTX, SUPERCROSS GTX, SPEEDCROSS GTX

Нові кросівки  від SALOMON  для трейла : ALPHACROSS GTX, SUPERCROSS GTX, SPEEDCROSS GTX

Salomon нещодавно представив нову лінійку трейлових кросівок. Лінійка включає в себе такі моделі, як SUPER CROSS GTX, ALPHA CROSS GTX,  SPEED CROSS 5 GTX. Кожна модель має свої характеристики і свій девіз. Але давайте по порядку. )

SUPER CROSS GTX - торкнись землі  за допомогою зщеплення, опори і амортизації. Модель створена для новачків трейлевого бігу, придназначена для занять спортом в міських парках. Завдяки динамічній подушці, чіткому опорі та агресивному зчепленню, ці  універсальні кросівки дозволяють швидко переміщуватися з міста на трейл і назад.

ALPHA CROSS GTX - будьте готові до будь-яких умов міських джунглів. Дана модель розроблена для продвинутих любителів Trail. Завдяки зщепленню з поверхнею і міцному захисту, який вам потрібен як у місті, так і за його межами, це ультракомфортна взуття завжди готове розпочати нові пригоди разом з вами.

SPEED CROSS 5 GTX -  це найкраще взуття для трейлу. З неперевершеним зчепленням та обляганням ця знакова модель для Trail від Salomon найкраще працює на високошвидкісних, високоінтенсивних трасах у жорстких гірських умовах.

 

Другие новости

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner